kliknij, aby włączyć powiększenie
szuka...
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
powiększ
Widok Mapa drogowa Satelita Hybrydowy Teren Moja lokalizacja Pełny ekran

0 zł do 0 zł

Więcej opcji wyszukiwania

0 zł do 0 zł

Więcej opcji wyszukiwania
Znaleźliśmy 0 wyniki. Pokaż wyniki
zaawansowane wyszukiwanie

0 zł do 15.000.000 zł

Więcej opcji wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Dom rekreacyjno-całoroczny drewniany w m. Radzieje

319.000 zł
Radzieje, Radzieje, Węgorzewo
Dodaj do ulubionych
62
Nowa Oferta

Opis

Biuro Nieruchomości Kętrzyn – OPEN HOME oferuje Państwu na sprzedaż,

Nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem drewnianym o funkcji rekreacyjno-całorocznej położonej na uboczu urokliwej miejscowości Radzieje, gm. Węgorzewo w pobliżu jeziora Dobskiego.

Budynek posadowiony jest na nieruchomości gruntowej o powierzchni 10 ar (25×40), z czego Bi (inne treny zabudowane) stanowi 681 metrów, pozostałe 319 metrów to PSIV (pastwiska trwałe). Działka jest w całości ogrodzona. Kształtem zbliżona do prostokąta, delikatnie pochylona w kierunku północno – zachodnim. W pełni uzbrojona (wodociąg gminny, przyłącze energetyczne, zbiornik bezodpływowy z tworzywa sztucznego o pojemności 6 dm3). W. Położona w odległości ok 800 metrów od jeziora Dobskiego (obowiązuje strefa ciszy), będącego elementem Krainy wielkich Jezior Mazurskich.

Nieruchomość objęta jest MPZP terenów budownictwa letniskowego w obrębie Radzieje uchwalonego przez Radę Miejską w Węgorzewie uchwałą  nr XLVI/358/2001 z dnia 2001-11-28. Zgodnie z planem, przeznaczenie oferowanej nieruchomości stanowi ML2, tj. we fragmencie „teren projektowanej zabudowany letniskowej”, natomiast droga dojazdowa KG3, w której jest udział – teren ciągów pieszo – jezdnych. Obszar, na którym znajduje się działka oznaczony został jako teren wielofunkcyjny o niskiej intensywności położony w zwartej zabudowie wsi, objęty obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego, w całości położony w strefie chronionego krajobrazu oraz obszarze natura 2000.

Budynek rekreacji całorocznej wybudowany został w 2012 roku. Budynek jednokondygnacyjny konstrukcji drewnianej, niepodpiwniczony, posiadający poddasze użytkowe z dachem dwuspadowym i połaciami nachylonymi pod kątem 50 stopni. Połacie dachowe docieplone wełną mineralną 25 cm, natomiast ściany materiałem ekofiber (gr. ok 12 cm).

Parter budynku to strefa całodzienna a poddasze jako strefę nocną. Powierzchnia zabudowy wynosi – 45,50 m2,  użytkowa – 35,27 m2, kubatura 250 m3. Wymiary budynku to 5 m x 5 m, natomiast wysokość od poziomu przyległego terenu do kalenicy to 6,30 m. Zlokalizowany wzdłuż obowiązującej linii zabudowy w odległości 6 m od linii rozgraniczającej działkę od drogi oraz 5 m od wschodniej granicy działki. Powierzchnia tarasu w poziomie parteru od strony od strony zachodniej i południowej budynku wynosi łącznie 20,50 m2. Oś podłużna budynku w kierunku wchód – zachód,. Wejście główne do budynku od strony drogi dojazdowej (zachodniej).

Radzieje, wieś w gminie Węgorzewo, oddalona 8 km na wschód od DW 650 (kierunek na Mamerki bądź Sztynort), 2,5 km od jeziora Dobskiego. Wieś sołecka w 2010 roku liczyła ok 440 mieszkańców (źródło: http://encyklopedia.warmia.mazury.pl/index.php/Radzieje). We wsi działa szkoła podstawowa, znajduje się również biblioteka oraz Kościół – Parafia pw. Chrystusa Króla w Radziejach (rzymskokatolicka). W „centrum” wioski znajduje się dobrze zaopatrzony sklep spożywczy. Osoby podróżujące małymi samolotami mogą wylądować na niedawno powstałym „Lotnisku Mazury Air Camp w Radziejach”.

Atrakcje w Okolicach

 • Muzeum w Owczarni
 • Mazurolandia oraz miniaturowy park Warmi i Mazur w Ketrzynie
 • Twierdza Boyen w Giżycku
 • Park Linowy Tajty w Giżycku
 • Miasteczko Westernowe w Mragowie
 • Bunkry Hitlera w Gierlozy
 • Plus wiele innych


Okoliczne Miasta

 • Wegorzewo
 • Ketrzyn
 • Mrągowo
 • Mikołajki
 • Gizycko

Współpracuję z doradcami kredytowymi. Zbadaj zdolność kredytową w 21 bankach bezpłatnie!

Polecam,
OPEN HOME Marek Szkudaj!

 

OPEN HOME Biuro Nieruchomości Kętrzyn Mrągowo Mikołajki Giżycko Węgorzewo Bartoszyce Lidzbark Warmiński Biskupiec Reszel Korsze Srokowo Ryn Olsztyn

Nasze oferty znajdziesz na https://open-home.pl/

Adres: Radzieje
Powiat/Gmina:
Kod: 11-600
Kraj: Polska
Otwórz w Mapach Google
ID nieruchomości: 19682
Cena: 319.000 zł
Rozmiar Nieruchomości: 35.00 m2
Wielkość działki: 1,000.00 m2
Pokoje: 1
Łazienki: 1
Rok Budowy: 2011
Instalacje: Dobry
Okna: Plastikowe
Dostępny od: 2021-11-11
Konstrukcja: Tradycyjna
Materiał: Drewno
Dach: Blacha
Piętro: parter
poddasze
kominek
podwórko
ogrodzony dziedziniec
balkon
rekreacja
słoneczne
Moje szczegóły

Marek Szkudaj

agent ds. nieruchomości

Skontaktuj się ze mną

Umówić okazanie ?

Porównaj oferty