kliknij, aby włączyć powiększenie
szuka...
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
powiększ
Widok Mapa drogowa Satelita Hybrydowy Teren Moja lokalizacja Pełny ekran

0 zł do 0 zł

Więcej opcji wyszukiwania

0 zł do 0 zł

Więcej opcji wyszukiwania
Znaleźliśmy 0 wyniki. Pokaż wyniki
zaawansowane wyszukiwanie

0 zł do 15.000.000 zł

Więcej opcji wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Posiadłość w malowniczej miejscowości Leginy

2.500.000 zł
Leginy, Leginy
Dodaj do ulubionych
157
Nowa Oferta

Opis

Biuro Nieruchomości Kętrzyn – OPEN HOME oferuje Państwu na sprzedaż,

Nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Leginy na mazurach, 8 km na południe od Reszla. Miejscowość leży pomiędzy czterema jeziorami : j. Kławój, j. Pasterzewo, j. Widryńskie i największe jezioro Legińskie. Ze względu na bliskie położenie jezior, powstają tu liczne gospodarstwa agroturystyczne, dzięki czemu nieruchomość ma ogromny potencjał.

Działka gruntu, na której posadowiona jest nieruchomość ma powierzchnię 2,38 ha (o różnych klasoużytkach). Kształt jest nieregularny o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. Na terenie posadowione są 3 obiekty: budynek mieszkalny i budynki gospodarcze – murowany i drewniany (po ok 80 m^2 każdy). Dodatkowo na działce znajdziemy zestaw wypoczynkowy z widokiem na oczko wodne, studnię z wodą pitną, altankę oraz wędzarnie.

Budynek mieszkalny ma powierzchnię użytkową ok 345 m^2.  Jest w całości podpiwniczony – piwnica zaadaptowana do celów mieszkalnych.  Składa się z piwnicy, dwóch kondygnacji nadziemnych i poddasza. Dodatkowo nieruchomość posiada 3 tarasy (dwa na parterze i jeden na piętrze).

Piwnica składa się z przedsionka z korytarzem, kuchni letniej, 2 pokoi, łazienki z WC i pralni wraz z urządzeniami technicznymi (zmiękczacz wody, pompa ciepła do podgrzania wody itp.)

Parter składa się z:
– przestronny salon z kominkiem – ok 50 m^2
– łazienka z WC – ok 8 m^2
– widna kuchnia – ok 10 m^2
– sypialnia -ok 20 m^2
– korytarz ze schodami

Na piętrze znajdują się 3 sypialnie, łazienka z WC i pokój dzienny z wyjściem na taras. Do dyspozycji jest również poddasze, które nie jest zagospodarowane.

Zgodnie z dziennikiem budowy data powstania budynku mieszkalnego to 1996 rok (wykonany z cegły dziurawki). Ogólny stan techniczny budynku bardzo dobry. W  zeszłym roku odmalowano elewacje (budynków gospodarczych również), natomiast od 2018 roku obiekt przechodził remont sukcesywnie – od piętra począwszy, podczas którego wykonano m.in: nowe instalacje (eklektyczną, wodno-kanalizacyjną, burzową). W 2016 wstawiono nowe okna i drzwi wejściowe, zrobiono centralne ogrzewanie gazowe – kocioł kondensacyjny (zbiornik na gaz jest zakopany) oraz nowy zbiornik bezodpływowy wykorzystany jako osadnik. Meble kuchenne na wymiar z lakierowanymi frontami w połysku. Na terenie nieruchomości znajduje się również studnia z wodą pitną.

Teren objęty jest Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Reszel (Uchwała XXXIII/235/2017 z dnia 2017-02-23), zgodnie z którym kierunki zagospodarowania i użytkowania terenów to:

  • obszary zabudowanych wiejskich jednostek osadniczych – zwarta zabudowa;
  • rolnicza przestrzeń produkcyjna,

Zagospodarowana część działki zajmuje zaledwie 0,24 ha. Pozostałe prawie dwa hektary z powowdzeniem można wykorzystać w celach agroturystycznych. Dodatkowym atutem podnoszącym atrakcyjność tej wyjątkowej oferty jest dostęp do j. Kławój poprzez wybudowanie w 2016 pomostu rekreacyjnego drewnianego w kształcie litery “T” (z zachowaniem niezbędnych procedur, tj. zgłoszenie budowy pomostu, uzyskano pozwolenie wodnoprawne oraz zawarto umowę użytkowania gruntu pod wodami) o wymiarach:

  • część prostopadła do linii brzegowej 10,50 m x 1,00 m;
  • część równoległa do linii brzegowej 4,40 m x 2,00 m;
  • powierzchnia pokładu pomostu 19,30 m^2.

Nieruchomość gotowa jest do zamieszkania lub prowadzenia działalności.

Współpracujemy z doradcami kredytowymi. Zbadaj swoją zdolność bezpłatnie.

Ciekawa oferta, polecam
OPEN HOME Marek Szkudaj

 

OPEN HOME Biuro Nieruchomości Kętrzyn Mrągowo Mikołajki Giżycko Węgorzewo Bartoszyce Lidzbark Warmiński Biskupiec Reszel Korsze Srokowo Ryn Olsztyn

Nasze oferty znajdziesz na https://open-home.pl/

Adres: Leginy
Miasto:
Powiat/Gmina:
Kod: 11-440
Kraj: Polska
Otwórz w Mapach Google
ID nieruchomości: 19450
Cena: 2.500.000 zł
Wielkość działki: 345.00 m2
Pokoje: 2
Sypialnie: 6
Łazienki: 3
Rok Budowy: 1980
Instalacje: Wymienione
Okna: Plastikowe
Garaż: 2
Piwnica: 1
Konstrukcja: Tradycyjna
Materiał: Cegła
Dach: Blacha
Piętro: Not Available
poddasze
ogrzewanie gazowe
widok na jezioro
piwnica
kominek
podwórko
ogrodzony dziedziniec
prywatna przestrzeń
rekreacja
taras
ciche
słoneczne
rozkładowe
Moje szczegóły

Marek Szkudaj

agent ds. nieruchomości

Skontaktuj się ze mną

Umówić okazanie ?

Porównaj oferty