OPEN HOME Biuro Nieruchomości – Pośrednictwo i Zarządzanie

Adres: D.H. Centrum - parter lok. 31 ul. Traugutta 7, 11-400 Kętrzyn
Godziny otwarcia: 09-17
Licencja: 20029 ; 25627
Skontaktuj się z nami

O nas

OPEN HOME Biuro Nieruchomości

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Dlaczego warto zlecić przeprowadzenie procesu sprzedaży/kupna naszej firmie?

Doświadczenie, satysfakcja i gwarancja bezpieczeństwa

W naszej firmie, mającej siedzibę w Kętrzyn Nieruchomości mamy świadomość, że większość z Państwa – podejmując decyzję o kupnie nieruchomości robi to po raz pierwszy w życiu i ma pewne obawy, gdyż jest to inwestycja wymagająca nakładów finansowych (również kredytu).

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i upraszczamy proces sprzedaży lub nabycia nieruchomości starając się ograniczyć zaangażowanie do finału – obecności w kancelarii notarialnej. Nasi licencjonowani agenci posiadają wiedzę i doświadczenie w obrocie nieruchomościami, dzięki czemu są w stanie uzyskać możliwie najlepsze warunki dla stron. Weryfikujemy stan prawny oferowanych nieruchomości a także dbamy o jasno i precyzyjnie sformułowane umowy.

Zarządzanie nieruchomościami

Dlaczego my?

Czytelne warunki, przejrzyste sprawozdania, szybkie działania

Nasze biuro z powodzeniem równolegle obsługuje dwa rodzaje usług, które wzajemnie się uzupełniają. Nabywane doświadczenia i zdobywana wiedza obu dziedzin tworzy fundament stabilnej firmy na lokalnym rynku nieruchomości. Obecnie obsługujemy na terenie powiatu kętrzyńskiego i bartoszyckiego 32 wspólnoty mieszkaniowe i nieustannie pracujemy nad pozyskiwaniem kolejnych obiektów. Współpracujemy z licznymi wykonawcami zapewniając ciągłą opiekę w razie awarii. Posiadamy zautomatyzowany system do obsługi księgowej, który zapewnia bieżącą weryfikację kosztów. Polisy ubezpieczeniowe budynków realizujemy za pośrednictwem brokerów, którzy w niższej cenie oferują większy zakres oraz szybką likwidację szkód.

 

OPEN HOME Biuro Nieruchomości Kętrzyn Mrągowo Mikołajki Giżycko Węgorzewo Bartoszyce Lidzbark Warmiński Biskupiec Reszel Korsze Srokowo Ryn Olsztyn

Nasze oferty znajdziesz na https://open-home.pl/

Skontaktuj się z nami

Umówić okazanie ?
Adres: D.H. Centrum - parter lok. 31 ul. Traugutta 7, 11-400 Kętrzyn

Porównaj oferty